24 sata u svom velikom vodiču za probavljanje stresa od 7. siječnja 2021.govorili su izv. prof. dr. sc. Anamarija Bogović Dijaković, asistent s Odjela za psihologiju Kristijan Žibrat i magistra psihologije Jelena Zadro, naša bivša studentica.

Kolegica Zadro i kolega Žibrat složili su se kako aplikacija za praćenje potresa mnogim ljudima ulijeva lažnu sigurnost i da bismo je svi trebali izbjegavati, dok je profesorica Bogović Dijaković podsjetila sve studentice i studente Hrvatskog katoličkog sveučilišta na postojanje Centra za psihološko savjetovanje koji se posebno angažirao na području pružanja psihološke potpori i pomoći svima onima koji se teško suočavaju s pandemijom i potresima koji pogađaju našu zemlju.