Papa Franjo u Izraelu slide

U četvrtak 19. siječnja 2017. godine u 12 sati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu Veleposlanica Države Izrael Nj. E. Zina Kalay – Kleitman  svečano će predati izložbu fotografija „Papa Franjo u Izraelu“ Hrvatskom katoličkom sveučilištu u trajno vlasništvo. Na fotografijama je zabilježeno hodočašće pape Franje u Svetu Zemlju 24. – 26. svibnja 2014. povodom 50. obljetnice susreta pape Pavla VI. i patrijarha Atenagore u Jeruzalemu.

Svoj doživljaj hodočašća Papa Franjo iznio je u svojoj katehezi na općoj audijenciji u srijedu 28. svibnja 2014.

Postav izložbe bit će privremeno smješten u hodniku na drugom katu Sveučilišta.

Zagrebačkoj je publici izložba fotografija „Papa Franjo u Izraelu“ bila predstavljena u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu u Zagrebu od 12. studenoga do 12. prosinca 2014.