Poštovane studentice i studenti preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija Komunikologija,

izbori za studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u Stručno vijeće Odjela za komunikologiju  održat će se  1. prosinca 2021. godine u vremenu od 14 do 16 sati u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta, 1. kat desno.

Studentskog predstavnika i njegovog zamjenika u stručnom vijeću pojedinog sveučilišnog Odjela biraju svi studenti iz redova redovitih studenata preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija.

Studentski predstavnik i njegov zamjenik biraju se iz redova upisanih studenata druge godine redovitog preddiplomskog sveučilišnog studija i iz redova upisanih studenata prve godine redovitog diplomskog sveučilišnog studija koje izvodi pojedini sveučilišni Odjel.

Izbori se provode tajnim glasovanjem, a izabran je onaj student koji ima većinu glasova svih studenata koji su glasovali.

Glasovanju se može pristupiti s važećom osobnom iskaznicom ili putovnicom.

Pozivaju se svi studenti preddiplomskog i diplomskog studija da se odazovu izborima.