Obavještavaju se studenti Hrvatskog katoličkog sveučilišta da će se u petak 12. travnja 2019. od 8:00 do 20:00 sati održavati izbori studentskih predstavnika u Studentskom zboru Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

U izborima za Studentski zbor imaju pravo sudjelovati svi studenti. Status studenta Hrvatskog katoličkog sveučilišta studenti dokazuju studentskom iskaznicom.

Birački popisi objavljeni su na oglasnoj ploči Sveučilišta. Popis kandidata i njihovih zamjenika, za koje je moguće glasati prema godinama studija, objavljen je na oglasnoj ploči Sveučilišta. Novost u ovogodišnjim izborima jest ta da za predstavnike preddiplomskih studija glasaju studenti 1. i 2. godine preddiplomskog studija, dok studenti 3. godine preddiplomskih studija te 1. i 2. godine diplomskih studija glasaju za predstavnike diplomskih studija.

Biračko mjesto bit će smješteno na 2. katu zgrade ispred predavaonice 5.