Hrvatski povijesni muzej za studente HKS-a organizira tribinu “Život u opkoljenom Vukovaru, progonstvo i povratak” (Predavačica Nataša Krištić). Tribina će se održati u srijedu 10. listopada  2012. u 15:30 u Hrvatskom povijesnom muzeju. Ovim se putem pozivaju svi studenti HKS-a na sudjelovanje u tribini.

Broj sudionika na tribini nije ograničen. Ukoliko se termin tribine podudara s nekim predavanjem kojem bi studenti trebali nazočiti izostanak im neće biti opravdan. Studentima HKS-a koji su sudjelovali u prošloj radionici Hrvatskog povijesnog muzeja eventualni izostanak s predavanja bit će opravdan.

Prijaviti se možete  do 9. listopada 2012.,  u Studentskoj službi  ili  kod kulturnih animatorica:

Mihaela Tikvica ( mihaela.tikvica@unicath.hr )

Katarina-Kaja Župančić (katarina-kaja.zupancic@unicath.hr) .