STUDIJI

Sociologija
Komunikologija

Sveučilišna knjižnica

Psihološki kamenčići – znanjem do mentalnog zdravlja

KADA: 14.01.2021.

Poštovani studenti i studentice,

uvjereni smo da ste barem jednom u životu pomislili: “Kada bih barem mogao/la promijeniti svoju stresnu situaciju, bilo bi mi puno bolje.“

Naš sveučilišni Centar za psihološko savjetovanje organizira radionicu pod nazivom „Kada te stres muči, strategije suočavanja nauči” koja će se održati u četvrtak 14.1.2021. putem aplikacije Microsoft Teams.

Radionicu će voditi asistent s Odjela za psihologiju Kristijan Žibrat te naša bivša studentica i asistentica na Odsjeku za psihologiju Fakulteta hrvatskih studija, Klara Saganić.

Od sudionika se očekuje aktivna suradnja te posjedovanje ispravnog mikrofona i kamere kako bi uspješno mogli sudjelovati na radionici. Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže.