STUDIJI

Sveučilišna knjižnica

Hodočašće zaposlenika Hrvatskog katoličkog sveučilišta u Mariju Bistricu

KADA: 12.07.2021.

U ponedjeljak,  12. srpnja 2021. održat će se zahvalno hodočašće svih zaposlenika i vanjskih suradnika Hrvatskog katoličkog sveučilišta te njihovih obitelji u Hrvatsko nacionalno svetište Majke Božje Bistričke uoči njezinog spomendana koji se slavi 13. srpnja.
Prigoda je to za zajedničko okupljanje i zahvalu Nebeskoj Majci za 15 godina postojanja i djelovanja Hrvatskog katoličkog sveučilišta te za zajedničku molitvu za potrebe sveučilišne zajednice.

U 9.20 djelatnici i vanjski suradnici zajedno će moliti pobožnost križnog puta, a u 11.20 sati sveto misno slavlje predvodit će rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić u koncelebraciji sa sveučilišnim kapelanom vlč. Odilonom Singbom i svećenicima koji djeluju i rade Sveučilištu.