Poštovane kolegice i kolege, dragi nastavnici i djelatnici, drage studentice i studenti,

ove godine u Velikom tjednu uputili smo vam obavijest o osnivanju Fonda solidarnosti i poziv da se uključite svojim donacijama. Od srca zahvaljujemo svima koji su se uključili!

Potres koji je jučer i danas pogodio područje Petrinje, Gline i Siska prouzročio je znatnu materijalnu štetu. Stoga vas ovim putem podsjećamo na Fond solidarnosti Hrvatskog katoličkog sveučilišta iz kojeg smo skromnim sredstvima pomagali pogođenima pandemijom i potresom koji je u ožujku pogodio Zagreb i okolicu. U ovo božićno vrijeme pozivamo vas da iskažete svoju kršćansku i ljudsku blizinu onima u nevolji.

Svoju donaciju možete uplatiti na račun Hrvatskog katoličkog sveučilišta HR1123400091110353987 (model: 00, poziv na broj: OIB uplatitelja, svrha: Pomoć nastradalima od potresa).

Iz Fonda solidarnosti pomoći ćemo članovima naše sveučilišne zajednice s područja pogođenog potresom, a putem Caritasa i drugima kojima je potrebna pomoć.

Neka ovo vrijeme bude vrijeme duhovnog rasta u vjeri, nadi i ljubavi.

Neka nas sve prati zagovor blaženog Alojzija Stepinca!