Kako bi promovirali rad našeg Sveučilišta među svećenicima zagrebačke, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo inicirali su dekanatske susrete dekanata zagrebačke nadbiskupije. U sklopu te inicijative u ponedjeljak 11. ožujka 2019. doc. dr. sc. Snježana Mališa i vlč. Odilon Singbo posjetili su svećenike Velikogoričko-odranskog dekanata u župi Pohoda BDM u Vukovini.

Predavanje na temu Isusov način svećenicima održala je dr. sc. Snježana Mališa s Odjela za komunikologiju u kojem je istaknula da je pastoralno djelovanje u stalnoj napetosti između pomno organiziranih pastoralnih aktivnosti i nepokolebljivog Da! Isusu Kristu koje se otkriva u autentičnom svjedočenju i putu prema svetosti. Upravo ta jasnoća puta koja proizlazi iz svakodnevnog susreta s Isusom Kristom ponekad ima teškoća u prihvaćanju od suvremenog čovjeka. Nakon predavanja je slijedila plodna i aktivna rasprava. U drugom dijelu susreta vlč. Odilon Singbo je predstavio odjele i projekte našeg Sveučilišta s pozivom da svećenici promiču u svojim susretima s mladima i srednjoškolcima našu akademsku zajednicu.