Predstavljamo vam naš novi logo kojega je izradila članica našeg istraživačkog tima Sara Jelovčić, studentica psihologije Hrvatskog katoličkog sveučilišta.
Sara je četveročlanu obitelj prikazala jednostavnim, ali zaigranim i vedrim, plavim i ružičastim geometrijskim oblicima. Pridružila im je pametni telefon kao čestog suputnika današnje djece i roditelja. Ispod loga je i akronim našega projekta D.E.C.I.D.E. Sviđa li vam se naš novi logo?

[OUR NEW LOGO]
We present to you our new logo created by our team member Sara Jelovčić, a psychology student at the Croatian Catholic University. Sara portrayed the family of four with simple but playful, and bright blue and pink geometric shapes. She added to the family a smartphone as a frequent companion of many today’s children and their parents. Below the logo is the acronym of our project D.E.C.I.D.E. Do you like our new logo?