Naša suradnica na projektu dr. sc. Vanesa Varga, ovaj je tjedan pohađala ljetnu školu GESIS Summer School in Survey Methodology. GESIS, odnosno Institut za društvene znanosti Leibniz od 2012. godine održava ljetne škole iz metodologije za znanstvenike iz cijeloga svijeta. Ove se godine nastava prvi puta održava online zbog pandemije bolesti Covid-19. dr. sc. Varga je pohađala školu kako bi stekla dodatna znanja i vještine koje će doprinijeti razvoju i napretku projekta i našeg tima. Na fotografiji dr. sc. Simon Kühne drži predavanje na temu anketnih uzoraka i ponderiranja.

[Education]
Our project associate Vanesa Varga, PhD, attended the GESIS Summer School in Survey Methodology. Since 2012, GESIS has held a summer school in methodology for scientists from all over the world. This year, it was held online for the first time due to the Covid-19 pandemic. Vanesa attended the school to gain additional knowledge and skills that will contribute to the development and advancement of the project and our team. In the photo dr. sc. Simon Kühne is giving a lecture on survey samples and weighting.