Select Page

Cjeloživotno učenje

Raspored ispita

Raspored ispita preuzmite na poveznici.

  Ime i prezime nastavnika: Predmet:
1. prof. dr. sc. Dijana Vican, nositelj/ Vjera Brković, predavač Temeljna znanja o odgoju i obrazovanju
• 12. 6. 2021. u 20:00 sati, online
• 19. 6. 2021. u 20:00 sati, online
• 26. 6. 2021. u 20:00 sati, online
2. prof. dr. sc. Dijana Vican, nositelj/ Barbara Balaž, mag. psih.,suradnica na predmetu Teorije odgoja i obrazovanja u praksi
• 14. 6. 2021. u 10:00 sati
• 21. 6. 2021. u 10:00 sati
3. doc. dr. sc. Krunoslav Matešić, nositelj/ Ana Haramina, mag. psih., suradnica na predmetu Uvod u psihologiju djetinjstva i adolescencije
• 14. 6. 2021. u 14:00 sati, online
• 25. 6. 2021. u 13:00 sati, online
4. doc. dr. sc. Krunoslav Matešić, nositelj/ Ana Haramina, mag. psih., suradnica na predmetu Uvod u psihologiju obrazovanja
• 14. 6. 2021. u 14:00 sati, online
• 25. 6. 2021. u 13:00 sati, online
5. izv. prof. dr. sc. Valentina Mandarić, nositelj/ dr. sc. Snježana Mališa, suradnik na predmetu Didaktika
• 18. 6. 2021. u 15:00 sati na Sveučilištu
• 2. 7. 2021. u 15:00 sati na Sveučilištu
6. doc. dr. sc. Krunoslav Matešić, nositelj/ dr. sc. Snježana Mališa, suradnik na predmetu Ocjenjivanje i vrjednovanje znanja
• 14. 6. 2021. u 16:00 sati na Sveučilištu
• 5. 7. 2021. u 15:00 sati na Sveučilištu
7. Vjera Brković, predavač Metodika obrazovnog područja ili nastavnog predmeta
• 12. 6. 2021. u 20:00 sati, online
• 19. 6. 2021. u 20:00 sati, online
• 26. 26. 2021. u 20:00 sati, online
8.

Vjera Brković, Kristina Škaler, Marta Čivljak, Jasmina Zagrajski Vukelić nositelji; suradnici na predmetu su nastavnici-mentori

Napomena: Polaznici će sukladno profesiji biti podijeljeni u 4 navedene grupe.

Metodičke vježbe:

društveno-humanističkog područja/ prirodno-matematičkog područja/ bio-medicinskog područja/ umjetnosti i glazbe

  • Umjetničko područje – 30.6. i  7.7. u 18 sati
  • u dogovoru s predmetnim nastavnikom
9. doc.dr. sc.Zoran Turza, nositelj/ Odilon Singbo, mag. theol., suradnik na predmetu Osoba pred izazovima suvremenog tehnološkog napretka
10. izv. prof.dr. sc.Ines Sabotič, nositelj/ dr. sc. Stipe Ledić, prof., suradnik na predmetu Obrazovanje kroz povijest
• 18. 6. 2021. u 08:00 sati
• 26. 6. 2021. u 08:00 sati
• 08. 7. 2021. u 08:00 sati
11. doc. dr. sc. Marijana Togonal, nositelj

Jezično-komunikacijske kompetencije nastavnika

  •  11.6.2021. u 20:00 sati, online
  • 25.6.2021. u 20:00 sati, online
  • 9.7.2021. u 20:00 sati, online