U ponedjeljak i utorak 20. i 21. prosinca 2021. u knjižari Citadela libri Čitateljski klub Odjela za komunikologiju sudjelovao je na radionici iskustva čitanja dramskog teksta. Radionicu je održala prof. dr. sc. Sanja Nikčević uz glumicu Anamariju Jurišić, a raspravljalo se o dramskom tekstu dominikanca Rajmunda Kuparea „Porođenje ili Tko je dostojan milosti Kristove“. Riječ je o neobičnoj i posve neočekivanoj priči o Božiću, nad kojom su se sudionici zamislili i odgovorili na neka od sljedećih pitanja: Kako čitati i razumjeti dramski tekst o Kristovom rođenju? Kako se danas možemo uživjeti u likove koji su živjeli prije dvije tisuće godina? Kako proživjeti situaciju koju opisuje pisac? Kako odbaciti stereotipe u čitanju duhovnih tema? Na radionici je sudjelovao i zastupnik u Europskom parlamentu Ladislav Ilčić, a prema riječima studenata – čini se da je ovo bila tek prva radionica u nizu.