Naš vanjski suradnik na Odjelu za komunikologiju Zlatko Vidačković obranio je 2. ožujka 2023. doktorski rad: “Trendovi novinske kritike hrvatskog dugometražnog igranog filma od 2001. do 2019. godine” na Poslijediplomskom studiju informacijskih i komunikacijskih znanosti Filozofskog fakulteta u Zagrebu i stekao titulu doktora  znanosti u polju informacijskih i komunikacijskih znanosti, grane novinarstvo i masovni mediji. Mentori su bili doc. dr. sc. Jelena Jurišić (Fakultet hrvatskih studija u Zagrebu) i izv. prof. dr. sc. Nikša Sviličić (Sveučilište Sjever u Varaždinu), dok su povjerenstvo za obranu rada činili prof. dr. sc. Mihaela Banek Zorica, predsjednica povjerenstva; prof. u miru dr. sc. Stjepan Malović (Sveučilište u Zadru), član povjerenstva i dr. sc. Bruno Kragić, znan. suradnik (Leksikografski zavod Miroslav Krleža u Zagrebu), član povjerenstva.

Čestitamo u ime akademske zajednice Hrvatskog katoličkog sveučilišta dr. sc. Vidačkoviću na ovom sjajnom postignuću!