Novosti

Savjetovalište radi samo online! Javite nam se na  e-mailove psih.savjetovaliste@unicath.hrpsiholoskapodrska@unicath.hr
kako bismo dogovorili susret! Hvala vam!

I ne zaboravite: #HKSZAJEDNOSMOJACI

Emocije, reakcije, posljedice i savjeti vezani uz potres

Doktor David Berceli s Državnog Sveučilišta Ariozan u svome radu s traumatiziranim osobama diljem svijeta poručio je: “Ljudsko biće je evoluiralo tako da može iskusiti, izdržati, preživjeti i učiti iz različitih traumatskih situacija. Kada ne bi bilo tako, ljudska vrsta bi odavno izumrla.“

Više >

Centar za psihološko savjetovanje je tu za vas!

Zakoračili smo u novu akademsku godinu. Pred vama je mnoštvo izazova, novih znanja i prijateljstava, smijeha,  ugodnih situacija, ali moguće i onih manje ugodnih.

Otvoreno Studentsko savjetovalište Centra za psihološko savjetovanje

U četvrtak 16. studenoga 2017. s radom je započelo Studentsko savjetovalište Centra za psihološko savjetovanje.

Radno vrijeme:
Na broj mobitela: 0957001525 kontaktirajte nas od ponedjeljka do petka od 9 sati do 14 sati.

psih.savjetovaliste@unicath.hr
psiholoskapodrska@unicath.hr
Na zaprimljen upit odgovaramo u najbržem mogućem roku.

“Dođite k meni svi koji ste umorni i opterećeni, i ja ću vas odmoriti.”
(Mt 11,28)