Završni susret prve generacije Odjela za komunikologiju s rektorom prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, profesorima i tajnicom Odjela održan je u srijedu 6. lipnja 2018. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u dvorani broj šest. Studenti su ovom prilikom zahvalili svojim profesorima na svemu što su od njih naučili u protekle tri godine. Budući da su komunikolozi, u skladu sa svojim budućim zanimanjem, osmislili su cijeli događaj. Voditeljice programa Snježana Lovrić i Iva Liović predstavile su ukratko sve što je prva generacija doprinijela Sveučilištu. Predstavnica godine Matea Vidulić u ime kolega zahvalila je profesorima i rektoru na podršci tijekom preddiplomskoga studija. Također, studenti su izradili prigodne vizitke za sve prisutne na kojima su napisane rečenice koje asociraju na tu osobu uz neizostavnu oznaku „Prvi PREDKOM3“. Mješovita pjevačka vokalna skupina izvela je pjesmu Lean on me čime je simbolično zatvoren preddiplomski studij prve generacije komunikologa na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.