PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJI – LJETNI UPISNI ROK

OBAVIJEST O UPISIMA

Upisi u preddiplomske studije – akademska godina 2017./2018.

Hrvatsko katoličko sveučilište zadržava pravo promjene objavljenih termina, stoga molimo pristupnike da redovito prate obavijesti.

REZULTATI MOTIVACIJSKIH RAZGOVORA

Obavještavamo sve pristupnike koji su u sklopu dodatnih provjera pristupili motivacijskom razgovoru  da su rezultati uneseni i vidljivi kroz aplikaciju Postani student.

RASPORED PRISTUPANJA DODATNIM PROVJERAMA

Obavještavamo sve pristupnike koji se natječu za upis na preddiplomske sveučilišne studije Hrvatskog katoličkog sveučilišta ( u ak. god. 2017./2018.), da su u skladu s tekstom Natječaja dužni pristupiti svim dodatnim provjerama što ih Hrvatsko katoličko sveučilište provodi u sklopu natječajnog postupka.

U skladu s tekstom Natječaja i informacijama objavljenim u aplikaciji Postani student, motivacijski razgovori održavat će se u prostorijama Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, u Zagrebu, u periodu od 29. lipnja do 5. srpnja 2017. godine.

Svi pristupnici dodatnim provjerama dužni su im pristupiti u terminu koji im je dodijeljen. Prilikom pristupanja dodatnim provjerama sa sobom moraju ponijeti službenu identifikacijsku ispravu sa slikom (osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).

Pristupnici koji nisu uredno izvršili sve administrativne obveze koje su prethodile dodatnim provjerama (odabir studija, uplata troškova dodatnih provjera i dostavljanje dokaza o uplati troškova dodatnih provjera do 15. lipnja 2017.) neće moći pristupiti istima.

Kako biste se lakše snašli na niže priloženim rasporedima, poslužite se prečacem na tipkovnici: ctrl + F. Nakon otvaranja dijaloškog okvira u nj upišite svoj OIB i pritisnite enter/traži/search.

RASPORED PRISTUPANJA MOTIVACIJSKOM RAZGOVORU – PSIHOLOGIJA

RASPORED PRISTUPANJA TESTU APSTRAKTNOG MIŠLJENJA
– PSIHOLOGIJA I SOCIOLOGIJA

RASPORED PRISTUPANJA PISMENOJ PROVJERI RAZUMIJEVANJA – POVIJEST

RASPORED PRISTUPANJA MOTIVACIJSKOM RAZGOVORU – POVIJEST

RASPORED PRISTUPANJA MOTIVACIJSKOM RAZGOVORU – SESTRINSTVO

RASPORED PRISTUPANJA MOTIVACIJSKOM RAZGOVORU – KOMUNIKOLOGIJA

RASPORED PRISTUPANJA MOTIVACIJSKOM RAZGOVORU – SOCIOLOGIJA

NAPOMENA:

Pristupnici koji ne zadovolje prag na testu apstraktnog mišljenja (Psihologija i Sociologija), bez obzira na objavljeni raspored neće biti primljeni na motivacijski razgovor.

Pristupnici koji su prijavili više studijskih programa naći će se samo na jednom od rasporeda! (Npr. pristupnik za studij Komunikologija i Psihologija, pronaći će se u rasporedu za pristupanje motivacijskom razgovoru za studij Psihologija.)

PROMJENE TERMINA DODATNIH PROVJERA MOŽETE POGLEDATI NA SLJEDEĆEM LINKU:

Kalendar – Rokovi i termini (preddiplomski studiji)

Putem niže priloženih linkova možete pristupiti materijalima koji prate natjecanje za upis i same upise u preddiplomske sveučilišne studije što ih izvodi Hrvatsko katoličko sveučilište (upisi u ak. g. 2017./2018.)

Dokumenti

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Komunikologija, Povijest, Psihologija, Sestrinstvo i Sociologija u akademskoj godini 2017./2018.

Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o participaciji u troškovima studiranja (visina školarine) za redovite studente koji upisuju studije Hrvatskog katoličkog sveučilišta u akademskoj godini 2017./2018. po linearnom modelu

Odluka o troškovima studija i visini iznosa pune participacije u troškovima studiranja za studente koji upisuju studije Hrvatskog katoličkog sveučilišta u akademskoj godini 2017./2018.

Odluka o izmjenama i dopunama Odluke o visini troškova upisa i naknada studenata

Prilagodba ispitne tehnologije

Preddiplomski sveučilišni studij Komunikologija, Povijest, Psihologija, Sestrinstvo i Sociologija

Kalendari