Na Hrvatskom katoličkom sveučilištu održani su u četvrtak 19. srpnja 2018. upisi u prvu godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Povijest, Sociologija, Psihologija, Komunikologija i Sestrinstvo u akademsku godinu 2018./2019.

Hrvatsko katoličko sveučilište popunilo je upisne kvote na preddiplomskim sveučilišnim studijima Psihologija, Komunikologija i Sestrinstvo (redovni studij).

Za jesenski upisni rok ostalo je mjesta na preddiplomskim sveučilišnim studijima Sociologija, Povijest  i Sestrinstvo (izvanredni studij). Obavijest o jesenskom upisnom roku za preddiplomski sveučilišni studij Povijest, Sociologija i Sestrinstvo (izvanredni studij) bit će objavljena na mrežnim stranicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Radujemo se novim studentima i želimo im dobrodošlicu!