U utorak, 10. ožujka 2020. u emisiji Argumenti urednice Diane Tikvić sudjelovale su izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič, prorektorica za nastavu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, dr. sc. Marija Sertić, s Katedre za teologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta te dr. sc. Snježana Mališa, s Odjela za komunikologiju koje su predstavile teološke tribine na Hrvatskom katoličkom sveučilištu koje će se održavati 12. i 26. ožujka te 2. travnja 2020., posvećene temi “30. obljetnica Ex Corde Ecclesiae: poticaji za suvremeno obrazovanje.” Kako se konstitucija Ex Corde Ecclesiae sprovodi u praksi, u životu Sveučilišta, kakve odgojne smjernice daje kada je riječ o mladima na Sveučilištu, što Hrvatsko katoličko sveučilište donosi novo za visoko obrazovanje u Hrvatskoj pitanja su odovorena u emisiji Argumenti.

Argumenti

Tema: HKS – 30. obljetnica "Ex Corde Ecclesiae": poticaji za suvremeno obrazovanje

Gepostet von Hrvatski katolički radio am Montag, 9. März 2020