Troje asistenata Hrvatskog katoličkog sveučilišta – Valentina Janković, prof. i Tomislav Matić, prof. sa Studijskog odjela povijesti i Damir Mravunac, prof. sa Studijskog odjela sociologije – dobilo je stipendiju Biskupske konferencije Sjedinjenih Američkih Država za iz Fonda za pomoć Katoličkoj Crkvi u srednjoj i istočnoj Europi. Dodijeljena sredstva namijenjena su financiranju doktorskih studija. Rektor HKS prof. dr. sc. Željko Tanjić je, zahvalivši Američkoj biskupskoj konferenciji, čestitao dobitnicima stipendije, izrazivši nadu da će im ta sredstva pomoći pri postizanju izvrsnosti u daljnjem znanstvenom radu. „Hrvatsko katoličko sveučilište uvijek potiče svoje djelatnike na postizanje vrhunskih rezultata, i pri tome im na sve načine nastoji pomoći,“ izjavio je rektor Tanjić.

Dobitnici stipendija s rektorom HKS