S početkom nove akademske godine, započinjemo i sa sportskim aktivnostima na našem Sveučilištu. Kao što već znate, prošle godine smo oformili žensku odbojkašku ekipu HKS-a koja je sudjelovala u dva natjecanja: Katolička odbojkaška liga i Odbojkaška liga Zagrebačkog sveučilišta. Ove godine nastavljamo s natjecanjima, a ujedno započinjemo i s ekipiranjem muške odbojkaške momčadi.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti i studentice da nam se pridruže na odbojkaškim treninzima koji će se održavati jednom tjedno pod stručnim vodstvom trenera iz odbojkaškog kluba Olimpik. Svima onima koji bi željeli rekreativno se baviti odbojkom, a i onima koji žele aktivnije sudjelovati u jednoj od naših sveučilišnih ekipa, želimo iskrenu dobrodošlicu.

Za više informacija o nadolazećim aktivnostima, možete se obratiti na adresu elektroničke pošte: odbojka@unicath.hr