Nakon ljetne stanke nastavljamo sa sportskim aktivnostima na našem Sveučilištu. Pritom pozivamo sve zainteresirane studentice da se priključe odbojkaškoj ekipi te da sudjeluju na odbojkaškim treninzima koji se održavaju jednom tjedno, četvrtkom od 20:30 do 22 sata.

U ekipiranju ženske odbojkaške momčadi Sveučilišta sudjelovat će i treneri iz odbojkaškog kluba Olimpik, a za sve pojedinosti u vezi treninga te za dodatne informacije, možete se obratiti stručnom treneru, prof. Marinu Marinoviću na broj telefona: 091/7600-074.

Neke od naših studentica su se uključile već i prošle akademske godine, a za vas koje niste, a željele biste se rekreativno baviti sportom, vrijeme je da nam se pridružite…dobrodošli!