Obavještavaju se studenti preddiplomskih sveučilišnih studija Povijest, Psihologija, Komunikologija i Sociologija da će se uvodno predavanje iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura održati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u srijedu, 4. listopada 2017. godine prema sljedećem rasporedu:

• 1. godina preddiplomskog sveučilišnog studija Povijest u 10:00 sati u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca.
  • 1. godina preddiplomskog sveučilišnog studija Psihologija u 10:00 sati u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca.
  • 1. godina preddiplomskog sveučilišnog studija Komunikologija u 15:00 sati u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca.
  • 2. godina preddiplomskog sveučilišnog studija Sociologija u 15:00 sati u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca.

Praktična nastava iz predmeta počinje sljedeći tjedan prema rasporedu.