U ponedjeljak 9. ožujka 2020. u emisiji “Argumenti” Hrvatskog katoličkog radija urednice Diane Tikvić riječi je bilo o važnosti sakramenata ispovijedi u korizmi. Zašto Crkva pred nas stavlja potrebu ispovijedi prije najvećih blagdana? Kako se dobro pripremiti za ispovijed? Zašto nije dovoljno u osobnom razgovoru s Bogom ispovjediti grijehe i pokajati se, već je potreban sakrament? Postoje li grijesi koje Bog ne oprašta? Na ta i brojna druga pitanja vezana za sakramenat pomirenja odgovarali su gosti Argumenata: mons. Jorge Ramos, svećenik Prelature Opusa Dei u Hrvatskoj, vlč. dr. sc. Odilon Singbo, kapelan na Hrvatskom katoličkom sveučilištu te vlč. Piotr Maj, župnik župe Rođenja Blažene Djevice Marije na zagrebačkom Borovju. Urednica emisije je Diana Tikvić.

Argumenti

Zašto je važan sakramenat ispovijedi u korizmi?

Gepostet von Hrvatski katolički radio am Sonntag, 8. März 2020