U petak 7. svibnja 2021. održana je misa za našu kolegicu dr. sc. Vikicu Vujica. Svetu misu predvodio je sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo u koncelebraciji s generalnim tajnikom HBK doc. dr. sc. Krunoslavom Novakom, rektorom HKS-a prof. dr. sc. Željkom Tanjićem i pročelnikom Odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Jerkom Valkovićem.

U svojom propovijedi vlč. Odilon istakuno je da je današnja misa za našu Vikicu molitva i zahvala za njezin boravak među nama. “Vikica je bila s nama, ali je ostavila dubok trag, pokazavši svima nama kako treba živjeti u zajednici kao što je naša i na tome smo joj zahvalni”- rekao je vlč. Odilon. Na kraju svete mise svoju riječ uputio je i rektor Tanjić, istaknuvši kako je doktorica Vujica imala dobro i veliko srce baš kao što se ona u životu predavala Srcu Isusovu.
Svetoj misi prisustvovali su zaposlenici i nastavnici sa Sveučilišta ujedinjeni u molitvi.