U petak 24. studenoga 2017. održan je susret sudionika Katoličke odbojkaške lige. Budući da od ove akademske godine u ovom natjecanju sudjeluju i naše studentice, Hrvatsko katoličko sveučilište bilo je domaćin susreta povodom početka novog kruga natjecanja.

Susret je započeo euharistijskim slavljem koje je predvodio vlč. Odilon Singbo, naš sveučilišni kapelan, uz asistenciju trajnog đakona Marijana Spehnjaka, a nastavio se prigodnim druženjem u Vijećnici. Pritom je našim gostima, od kojih su mnogi bili po prvi puta ovdje, bio predstavljen rad i uloga našeg Sveučilišta u akademskoj zajednici. Druženje sudionika Katoličke odbojkaške lige nastavlja se već sljedećeg dana na sportskim terenima, odigravanjem drugog kola ženske lige.