U utorak 7. siječnja 2020. godine u Velikoj dvorani Hrvatskog katoličkog sveučilišta  Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se sa studenticama i studentima preddiplomske i diplomske sveučilišne razine studija Odjela za psihologiju. Susretu je prisustvovala prorektorica za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič, pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk kao i nastavnici Odjela.

Susret je započeo zajedničkom molitvom, a nastavio se u ugodnom raspoloženju, a rektor je studentima govorio o trenutnom stanju na Hrvatskom katoličkom sveučilištu te planovima za budući rast. Pozvao je studente na uključivanje u projekt Erasmus+, govoreći i o vlastitim inozemnim iskustvima te je im obećao svu moguću pomoć prilikom procesa prijave od strane Sveučilišta.