U utorak 2. prosinca 2020. godine rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i sveučilišni kapelan vlč. Odilon Singbo susreli su se s voditeljem Odjela za tehničke poslove gospodinom Tomislavom Žagarom.

Gospodin Tomislav Žagar četiri godine je uspješno vodio Odjel za tehničke poslove, a početkom iduće godine odlazi na novo radno mjesto izvan Sveučlišta. Rektor Tanjić i sveučilišni kapelan vlč. Singbo zahvalili su gospodinu Tomislavu na predanom radu, zalaganju i cjelokupnom doprinosu Hrvatskom katoličkom sveučilištu te su mu zaželjeli puno Božjeg blagoslova u obiteljskom i poslovnom životu i uspjeha u daljnjem radu. Gospodin Žagar istaknuo je da mu je bila velika radost i čast raditi na Hrvatskom katoličkom sveučilištu koje će uvijek ostati važnim dijelom njegova života.