U ponedjeljak 27. svibnja 2019. u dvorani broj 4 rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se sa studenticama i studentima treće godine izvanrednog preddiplomskog studija Odjela za sestrinstvo. Susretu je prisustvovala i pročelnica Odjela doc. dr. sc. Marta Čivljak te nastavnici na Odjelu.

Tom prigodom studentica Petra Dugeč zahvalila je, u ime svoje generacije, nastavnicima Odjela za sestrinstvo na strpljenju, predanosti i prenesenom znanju tijekom tri godine studiranja. Osim prigodnih torti koje su studenti pripremili za svoje nastavnike, svaki od nastavnika dobio je i prigodnu šalicu s personaliziranom porukom.

Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Tanjić i pročelnica Odjela za setsrinstvo doc. dr. sc. Čivljak zahvalili su studentima na povjerenju i želji da studiraju na Odjelu za sestrinstvo na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.