U utorak 12. listopada 2016. godine u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta održan je susret  đakona  u okviru I. studijskog tjedna Đakonske pastoralne godine Zagrebačke nadbiskupije.

Povod susreta bio je upoznavanje s Hrvatskim katoličkim sveučilištem koje je predstavio rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić. Zajedno s rektorom Tanjićem dobrodošlicu je zaželio i Sveučilišni kapelan Odilon Singbo koji je govorio o važnosti službe sveučilišnog kapelana.

Ove godine Đakonska pastoralna godina ima ukupno 21 đakona, pripravnika za prezbiterat, iz Zagrebačke nadbiskupije, Bjelovarsko-križevačke biskupije, Hrvatske franjevačke provincije sv. Ćirila i Metoda iz Zagreba, Hercegovačke franjevačke provincije Uznesenja BDM, Hrvatske provincije sv. Jeronima franjevaca konventualaca, Hrvatske dominikanske provincije Navještenja BDM,  Hrvatske pokrajine Družbe Isusove, Hrvatske karmelske provincije sv. Oca Josipa.

Voditelj Đakonske pastoralne dr.sc. Josip Šimunović zahvalio je rektoru i sveučilišnom kapelanu na ugodnoj dobrodošlici.