U ponedjeljak 18. prosinca 2017. rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se s predstavnicima odbojkaškog kluba Olimpik. Naime, od početka ove akademske godine suradnja s OK Olimpik ostvaruje se kroz redovito održavanje odbojkaških treninga za studentice Hrvatskog katoličkog sveučilišta te kroz sudjelovanje ženske odbojkaške ekipe u dva paralelna natjecanja (Katolička odbojkaška liga i Odbojkaško prvenstvo Sveučilišta u Zagrebu). Nakon prvog dijela natjecanja, naša mlada ekipa odbojkašica zauzela je treće mjesto u Katoličkoj odbojkaškoj ligi, a nastavak natjecanja očekuje se u siječnju. Prigodom sastanka također je predstavljen novi dres naše odbojkaške ekipe te je zaključeno kako će Hrvatsko katoličko sveučilište i OK Olimpik i dalje podržavati sportske aktivnosti svih naših studenata, a na poseban način odbojkaške ekipe sastavljene od studentica našeg Sveučilišta. Svim sportašima i sportašicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta želimo puno sportskog uspjeha u novoj 2018. godini!