Načini plaćanja i uvjeti otkazivanja

Načini plaćanja

Kotizacija se uplaćuje unaprijed na račun Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Obavezno je u opis plaćanja napisati ime i prezime osobe za koju se plaća kotizacija.

Potrebno je upisati i podatke uplatitelja (posebno ako uplatitelj i sudionik konferencije nisu ista osoba).

Podaci za uplatu:

Platitelj: Naziv (ime, prezime) i adresa

Primatelj: Hrvatsko katoličko sveučilište, Ilica 242, 10000 Zagreb

Iznos: ovisno o kategoriji kotizacije koja se uplaćuje (iznos se uplaćuje u hrvatskim kunama)

Model i poziv na broj odobrenja: ostaviti prazno

IBAN račun primatelja: HR1123400091110353987
SWIFT  (BIC): PBZGHR2X

Opis plaćanja: Kotizacija za sudjelovanje na skupu Odjela za psihologiju (Ime i prezime sudionika)

Napomena: Ako ste oslobođeni plaćanja kotizacije, a želite sudjelovati na svečanoj večeri i/ili dobiti materijale skupa, molimo Vas da uplatite željenu opciju prema podacima za uplatu kotizacije. U ovome slučaju, u opisu plaćanja navedite što točno plaćate te ime i prezime sudionika (Opis plaćanja: Svečana večera na skupu Odjela za psihologiju i/ili stručni materijali skupa Odjela za psihologiju (Ime i prezime sudionika)).

U slučaju poteškoća prilikom uplate, možete kontaktirati Samostalni odjel za računovodstvo i financije Hrvatskog katoličkog sveučilišta na broj telefona +385 (0) 1 370 66 21 ili poslati upit na e-mail adresu voditeljice gđe Silvije Fabijanković (silvija.fabijankovic@unicath.hr).

Uvjeti otkazivanja

Otkazivanje sudjelovanja na skupu moguće je jedino pisanim putem na e-mail adresu psyconf2017@unicath.hr.

U slučaju odustajanja od sudjelovanja na skupu:

• do 1. 10. 2017. vraća se puni iznos kotizacije
  • do 15. 11. 2017. vraća se 50% iznosa uplaćene kotizacije