U utorak 19. siječnja 2016. godine rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić  u dvorani „Blaženi Alojzije kard. Stepinac“ na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreo se sa studentima diplomskog studija sociologije. Susretu je prisustvovao pročelnik Odjela za sociologiju i prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, zamjenik pročelnika Odjela doc. dr. sc. Roko Mišetić, voditeljica godine i asistentica na Odjelu Ivana Brstilo te asistent Josip Ježovita.

IMG_0165Susret je počeo zajedničkom molitvom nakon koje su studenti postavljali pitanja i davali konstruktivne primjedbe. Rektor Tanjić i profesori pozorno su saslušali primjedbe te predložili moguća rješenja.