U petak 8. ožujka 2019. godine u Vijećnici Hrvatskog katoličkog sveučilišta održan je drugi po redu operativni sastanak članova projektnog tima i stručnjaka koji će raditi na projektu Razvoj združenog diplomskog studija softverskog inženjerstva Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Katoličkog sveučilišta Pázmány Péter iz Budimpešte.

Sastanku su prisustvovali u ime Hrvatskog katoličkog sveučilišta prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr, sc. Gordan Črpić, prorektor za znanost prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić, tajnik Sveučilišta dr. sc. Hrvoje Meštrić, dipl. ing. fiz., i viša stručna referentica u Uredu za projekte, infrastrukturne projekte i razvoj Martina Tolić, struc. spec. crim., a u ime Fakulteta informatičke tehnologije i bionike dekan izv. prof. dr. sc. Kristóf Iván, dekan za međunarodnu suradnju i zamjenik glavnog dekana izv. prof. dr. sc. Kristóf Karacs, izv. prof. dr. sc.  Tornai Kálmán i izv. prof. dr. sc. Lukács Gergely.