Ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak donijela je 12. prosinca 2018. odluke o imenovanju članova radnih skupina izradu prijedloga predmetnih kurikuluma.

Za radnu skupinu za izradu Prijedloga kurikuluma nastavnog predmeta Hrvatski jezik s Hrvatskog katoličkog sveučilišta imenovana je doc. dr. sc. Marijana Togonal s Odjela za komunikologiju kao stručnjakinja za odgoj i obrazovanje u srednjoj školi.

Za radnu skupinu za izradu Prijedloga kurikuluma nastavnog predmeta Povijest imenovana je Vjera Brković, prof., s Odjela za povijest HKS-a kao stručnjakinja za odgoj i obrazovanje u srednjoj školi.

Za radnu skupinu za izradu Prijedloga kurikuluma nastavnog predmeta Sociologija doc. dr. sc. Ivan Balabanić s Odjela za sociologiju HKS-a kao stručnjak iz akademske zajednice.

Svim imenovanim članovima radnih skupina čestitamo u ime naše akademske zajednice i želimo im puno uspjeha i Božjeg blagoslova u radu.