Naša asistentica s Odjela za komunikologiju Leali Osmančević objavila je prvu od redovitih mjesečnih kolumni o djeci i medijima za 123. broj franjevačkog Glasnika, Kotorvaroška dolina. Glasnik izlazi već 20 godina i jedan je od značajnijih tiskovina koja piše o  očuvanju nekih od prvih tragova kršćanstva, povijesti i rada franjevačke provincije, ali i kulture, običaja i same vjere svih građana toga kraja koji uz glavnu obuhvaća još dvije manje župe. Svećenici fra Zoran Mandić i fra Juro Tokalić s tajnicom župnog ureda Viktorijom Barišić i brojnim kolegama i stručnjacima te ponajviše s vjernicima različitim aktivnostima čuvaju tradiciju i povijest, ali i prate aktualne teme te organiziraju i sudjeluju u projektima za djecu, mlade i odrasle tijekom cijele godine.

Prva, uvodna kolumna govori o djeci i medijima u dobu novih tehnologija, dok će iduća obrađivati ulogu pozitivnih i negativnih medijskih sadržaja u dječjem odrastanju.

Cjeloviti broj dostupan je na linku.