U srijedu 7. travnja 2016. godine Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i tajnik Hrvatskog katoličkog sveučilišta Darko Štaudinger, prof.  susreli su se sa nogometnom ekipom Hrvatskog katoličkog sveučilišta. U znak zahvalnosti za svu podršku koju im Sveučilište i Rektor pružaju nogometaši su Rektoru Tanjiću poklonili prigodan dres.

Rektor Tanjić im se zahvalio za ovu lijepu gestu, zalaganje i obećao im je svoju potporu u daljnim planovima koje imaju.

Podsjetimo, nogometna ekipa Hrvatskog katoličkog sveučilišta sudjelovala je na Zagrebačkom sveučilišnom futsal prvenstvu na kojemu su osvojili devet bodova i tako zauzeli  6. od ukupno devet ekipa u A skupini.  Ovakav rezultat ih je dodatno motivirao te za sljedeću godinu imaju želju ući u play off.

Već smo krenuli za pripremama za iduću sezonu, a isto tako i za tradicionalnu utakmicu studenata i profesora koja će se održati na kraju ljetnog semestra.  – rekao je Marko Mikulec