Rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić od 3. do 4. prosinca 2020. godine sudjeluje kao član na 94. sjednici Upravnog vijeća Međunarodne federacije katoličkih sveučilišta (IFCU) koja je prethodno trebala biti održana u Parizu, ali zbog pandemije održana je putem ZOOM aplikacije.

Za vrijeme dvodnevnog trajanja na dnevnom redu sastanka Upravnog vijeća, između ostalog, podnijeto je izvješće o aktivnostima koje su ostvarene od protekle 93. sjednice te su predstavljene trenutne aktivnosti kao i planovi za nadolazeće razdoblje koji su dio plana rada Katoličkih sveučilišta u razdoblju pandemije. Posebno je istaknuta solidarnost s Katoličkim sveučilištima u Libanonu kojima je i Hrvatsko katoličko sveučilište materijalno pomoglo nakon razorne eksplozije u Bejrutu.