Obavještavamo sve pristupnike koji se natječu za upis na diplomske sveučilišne studije Hrvatskog katoličkog sveučilišta ( u ak. god. 2017./2018.), da su u skladu s tekstom Natječaja dužni pristupiti svim dodatnim provjerama što ih Hrvatsko katoličko sveučilište provodi u sklopu natječajnog postupka.

Svi pristupnici dodatnim provjerama dužni su pristupiti u terminu koji im je dodijeljen.

Prilikom pristupanja dodatnim provjerama sa sobom moraju ponijeti službenu identifikacijsku ispravu sa slikom (osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu).

Pristupnici koji nisu uredno izvršili sve administrativne obveze koje su prethodile dodatnim provjerama (prijava studija, uplata troškova dodatnih provjera, dostavljanje dokaza o uplati troškova dodatnih provjera do 11. rujna 2017. i dostavljanje natječajem tražene dokumentacije) neće moći pristupiti istima.

Kako biste se lakše snašli na niže priloženim rasporedima, poslužite se prečacem na tipkovnici: ctrl + F. Nakon otvaranja dijaloškog okvira u nj upišite svoj OIB i pritisnite enter/traži/search.

Povijest raspored motivacijskih razgovora

Psihologija raspored motivacijskih razgovora