Raspored motivacijskih razgovora za Studijske odjele PSIHOLOGIJE i SOCIOLOGIJE

U nastavku je raspored motivacijskih razgovora za pristupnike na Studijski odjel psihologije i Studijski odjel sociologije.

Na popisu kandidata koji pristupaju motivacijskim razgovorima na Studijskom odjelu psihologije nalaze se oni koji su prešli prag na testu apstraktnog mišljenja, kao i oni koji su se prijavili i na Studijski odjel sociologije. Ukoliko se kandidat prijavio za oba studija te pristupio testu apstraktnog mišljenja, a nema ga na ovom popisu, znači da nije prešao prag na testu apstraktnog mišljenja, te motivacijskom razgovoru treba pristupiti u terminu koji mu je dodijeljen kao pristupniku za Studijski odjel sociologije.

Raspored kandidata za Studijski odjel sociologije formiran je temeljem početnih slova njihovih prezimena.

Svi kandidati koji pristupaju motivacijskom razgovoru dužni su sa sobom ponijeti osobni dokument sa slikom (osobna iskaznica, putovnica ili vozačka dozvola).

Također, molimo sve kandidate koji smatraju da imaju pravo na dodatne bodove za posebna postignuća (kategorija sportaša I i II, završena još jedna srednja škola i/ili prva tri mjesta na državnim natjecanjima) da na motivacijski razgovor ponesu dokumentaciju koja to potvrđuje.

 

SRIJEDA, 5.9., soba 129 (1.kat)
9:00 1 psih/soc Balaić Anita
2 psih/soc Vacek Krešimir
3 psih/soc Stojanović Andrea
4 psih/soc Pavlović Dora
5 psih Šarić Daria
6 psih/soc Miškec Martina
10:00 1 psih/soc Šikić Daniela
2 psih/soc Đuho Nika
3 psih Bupić Jelena
4 psih/soc Nikolić Renata
5 psih/soc Čemeljić Mirna
6 psih/soc Kejić Dalibor
11:00 1 psih Kovaček Katarina
2 psih Kovačević Emma
3 psih/soc Adžić Marija
4 psih Ančić Josipa
5 psih/soc Arbanas Matea
14:00 1 psih Bešenić Tamara
2 psih/soc Balija Lidija
3 psih/soc Bartolić Bruno
4 psih/soc Bartolić Marija
5 psih/soc Bašić Petar
6 psih/soc Belužić Lidija
15:00 1 psih Inđić Vlatko
2 psih/soc Bencerić Dora
3 psih/soc Bertić Anamarija
4 psih/soc Bešenić Helena
5 psih/soc Bijelić Duška
6 psih/soc Bijelić Juro
16:00 1 psih/soc Bilać Helena
2 psih/soc Bilogrević Kristina
3 psih/soc Bitunjac Marina
4 psih Bjelanović-Nimac Tatjana
5 psih/soc Blaževac Dominik
6 psih/soc Bočkor Ivona
SRIJEDA, 5.9., predavaonica 3 (1.kat)
9:00 1 psih Bokor Silvija
2 psih Boras Antonio
3 psih/soc Borčić Katarina
4 psih/soc Breški Monika
5 psih/soc Brkić Ana
6 psih Buljubašić Ana-Marija
10:00 1 psih Burić Lea
2 psih/soc Cesar Andrijana
3 psih/soc Conar Lucija
4 psih/soc Crvelin Barbara
5 psih Cvrtila Lana
6 psih Čalogović Veronika
11:00 1 psih/soc Černeli Anabela
2 psih/soc Čulig Ines
3 soc Ćorić Marin
4 psih/soc Ćosić Nikolina
5 psih/soc Ćukurin Antonela
6 psih/soc Ćužić Apolonija
14:00 1 psih Dejanović Ana
2 psih/soc Dobrić Petra
3 psih/soc Dugošija Ivan
4 psih/soc Dujmović Ivana
5 psih/soc Dulj Marija
6 psih Duvnjak Lucija
15:00 1 psih/soc Đopar Martina
2 psih/soc Đukić Marizela
3 psih Eljuga Anamarija
4 psih/soc Embrešić Maja
5 psih Erić Marija
6 psih/soc Fijala Ivana
16:00 1 psih/soc Filipaj Lana
2 psih/soc Fric Lucija
3 psih/soc Fumić Tena
4 psih/soc Gavran Anka
5 psih/soc Gavran Marina
6 psih/soc Gavrić Marina
SRIJEDA, 5.9., predavaonica 2 (1.kat)
9:00 1 psih Gavrić Matea
2 psih/soc Glavaš Anđelina
3 psih Glibo Gloria
4 psih/soc Grdović Andrea
5 psih/soc Grgurić Matea
6 psih Gubić Silvija
10:00 1 psih Gugić Davor
2 psih Hajdin Marga
3 psih/soc Harapin Anita
4 psih Hašperger Tajana
5 psih Heim Šarko Lana
6 psih/soc Heruc Irina
11:00 1 psih/soc Horvat Domagoj
2 psih/soc Horvat Matija
3 psih Huđin Nikolina
4 psih Ivandić Martina
5 psih Jakelić Martina
6 psih/soc Jakirčević Anita
SRIJEDA, 5.9., soba 328 (potkrovlje)
14:00 1 psih Jašek Ivana
2 psih/soc Jelenc Vesel Iva
3 psih/soc Jergović Martina
4 psih/soc JURIĆ ANA
5 psih/soc Jušta Đurđica
6 psih Kardaš Tijana
15:00 1 psih Katić Srđ
2 psih/soc Kermend Valentina
3 psih/soc Klasnić Kristina
4 psih/soc Knežević Anamarija
5 psih/soc Knežević Valentina
6 psih/soc Kotnik Karla
16:00 1 psih/soc Kovačić Nikolina
2 psih Kovačić Sanja
3 psih Krajač Martina
4 psih/soc Kružljak Marko
5 psih Kujundžić Domagoj
6 psih Kunštek Lidija
ČETVRTAK, 6.9., soba 129 (1. kat)
9:00 1 psih/soc Kurelac Iva
2 psih Kvaternik Josipa
3 psih/soc Labaš Lucija
4 psih Laća Lucia
5 psih Leskovar Maja
6 psih/soc Leskovec Diana
10:00 1 psih/soc Levačić Gorana
2 psih/soc Lovrenčić Gabrijela
3 psih Lovrinčević Filip
4 psih Lozić Nina
5 psih/soc Ložnjak Sven
6 psih/soc Lukina Ivana
11:00 1 psih Ljevaković Helena
2 psih/soc Ljubešić Katarina
3 psih Ljubičić Iva
4 psih Makelja Tina
5 psih/soc Malogorski Lorena
6 psih/soc Mandić AnaMarija
14:00 1 psih/soc Marin Maja
2 psih/soc Marković Barbara
3 psih Marojević Ante
4 psih/soc Martić David
5 psih/soc Martinac Mare
6 psih/soc Martinko-Hock Lucija
15:00 1 psih/soc Matić Ana
2 psih/soc Matijević Magdalena
3 psih Matok Elena Maria
4 psih Matošić Lucija
5 psih Meleh Ena
6 psih Mesić Lorena
16:00 1 psih/soc Mežnarić Mateja
2 psih/soc Mićanović Luka
3 psih Mijačević Romana
4 psih Mikić Vedrana
5 psih/soc Milak Matea
6 psih/soc Minkoš Aneta
ČETVRTAK, 6.9., predavaonica 3 (1.kat)
9:00 1 psih Nemčić Maja
2 psih/soc Nikolić Matea
3 psih Nikšić Matea Rozina
4 psih/soc Novaković Kristina
5 psih Novosel Sara
6 psih Nujić Megi
10:00 1 psih/soc Odorjan Maja
2 psih/soc Papić Martina
3 psih/soc Pastuović Marta
4 psih/soc Paukovac Marija
5 psih Pavić Maja
6 psih/soc Pavlić Petra
11:00 1 psih/soc Pavlović Katarina
2 psih/soc Pavlović Viktorija
3 psih/soc Pešut Matea
4 psih Petric Jelena
5 psih/soc Pilatuš Mateja
6 psih Plejić Iva
14:00 1 psih Popović Nika
2 psih Popović Tanja
3 psih/soc Potlaček Dora
4 psih Potrebica Ema
5 psih/soc Raguž Lucija
6 psih/soc Ratković Domagoj
15:00 1 psih/soc Razumić Ira
2 psih/soc Ribić Ivan
3 psih Rieger Marija
4 psih Rodić Petra
5 psih/soc Salamon Nikol
6 psih/soc Sesar Jelena
16:00 1 psih/soc Severec Matea
2 psih/soc Sirovica Sara
3 psih Sivrić Ana
4 psih/soc Slugečić Mateja
5 psih/soc Smoljanović Dajana
6 psih/soc Sokolović Dona
ČETVRTAK, 6.9., soba 328 (potkrovlje)
9:00 1 psih Soldan Marina
2 psih Soldo Nikolina
3 psih Strihić Daniel
4 psih/soc Stručić Barbara
5 psih/soc Sučević Vanja
6 psih/soc Sukno Bisaku Tonka
10:00 1 psih/soc Šantek Antonella
2 psih Šćukanec Helena
3 psih/soc Šehrić Edi
4 psih/soc Šeketa Mateja
5 psih/soc Šimić Dora
6 psih Šimić Matea
11:00 1 psih Šimović Jelena
2 psih/soc Špoljarić Nikola
3 psih Štefanec Petra
4 psih/soc Štepanko Toni
5 psih Ternjej Ella
6 psih Thür Leon
14:00 1 psih Todorić Mara
2 psih/soc Tomić Lucija
3 psih/soc Tomljanović Kristina
4 psih/soc Tumpa Matea
5 psih/soc Udovičić Anamarija
6 psih Vadlja Dora
15:00 1 psih/soc Valečić Marija
2 psih/soc Valjak Helena
3 psih/soc Valjak Valentina
4 psih Varela Ana
5 psih/soc Vodanović Višeslav-Ante
6 psih/soc Vodopić Nikolina
16:00 1 psih Vranjković Ivana
2 psih/soc Vrekalić Iva
3 psih Vržina Ana
4 psih Vučemil Ivana
5 psih Vučković Ana
6 psih/soc Vuk Monika
ČETVRTAK, 6.9., predavaonica 5 (2. kat)
9:00 1 psih Vuk Paloma
2 psih/soc Vukoja Ivana
3 psih/soc Vuković Dajana
4 psih Vukovojac Monika
5 psih/soc Wolf Odette
6 psih/soc Žabojec Jana
10:00 1 psih/soc Žagar Branimir
2 psih/soc Žagi Karla
3 psih/soc Žuković Ana Marija
4 psih/soc Žuljević Nikolina
5 psih/soc Bajan Mario
Raspored kandidata za studij sociologije
SRIJEDA, 05.09. 2012.
soba 229 (2.kat)
9:00 A – Antoli
10:00 Antolk – Baj
11:00 Banj – Bas
14:00 Bat – Bl
15:00 Bog – Ca
16:00 Ce – Cvita
soba 328 (potkrovlje)
9:00 Cvitk – Čuv + Vujanović, Bruno
10:00 Ćal – Del
11:00 Dent – Đok
predavaonica 4 (2.kat)
9:00 Gra – Grube
10:00 Grube – Hi
11:00 Ho – Iva
predavaonica 2 (1.kat)
14:00 Đor – Fe
15:00 Fi – Fu
16:00 Gab – Gor
ČETVRTAK, 06.09. 2012.
predavaonica 2 (1.kat)
9:00 Ja – Janj
10:00 Jasp – Jurj
11:00 Jurk – Kle
14:00 Sr – Suz
15:00 Sv – Šima
16:00 Šimi – Štef
predavaonica 4 (2.kat)
9:00 Klju – Kos
10:00 Kov – Krs
11:00 Krš – Lat
soba 229 (2. kat)
9:00 Laž – Lok
10:00 Lon – Mađ
11:00 Maj – Mar
14:00 Rad – Rep
15:00 Rob – Sab
16:00 Sak – Sol
predavaonica 1 (1. kat)
9:00 Mat – Meš
10:00 Mik – Mra
11:00 Mrv – Orl
14:00 Orm – Pej
15:00 Pel – Pok
16:00 Pos – Rač
PETAK, 07.09. 2012.
predavaonica 2 (1. kat)
9:00 Štev – Tka
10:00 To – Tr
11:00 Ud – Vla
predavaonica 3 (1. kat)
9:00 Vn – Vuj
10:00 Vuk- Zub
11:00 Zup – Ž