Glavni urednik Glasa Koncila mons. Ivan Miklenić u svom tekstu “Redovitost i događanja koja zaslužuju pamćenje” istaknuo je pregled u životu i djelovanju Katoličke Crkve u Hrvatskoj. U svom uvodu kaže: “Godina 2014.ulazi u povijest Katoličke Crkve u Hrvatskoj kao godina redovitoga crkvenoga djelovanja i služenja, bez posebno istknutih ili kako se voli reći povijesnih događanja. Ipak bilo je događanja koja zaslužuju biti posebno zapamćena pa ih ovdje navodimo.”

Među 17 istaknutih događanja na 6. se mjestu našla prva promocija naših provstupnika Odjela za povijest.

Automatically generated PDF from existing images.

Uz Glas Koncila i portal Zagrebačke nadbiskupije istaknuo je 10 događaja koji su obilježili 2014. godinu u Zagrebačkoj nadbiskupiji, stavivši promociju sveučilišnih prvostupnika Odjela za povijest na drugo mjesto.

12.2014. Zg nadbiskupija_10 dogadjaja 2014

Zahvaljujemo svim medijima koji prate naš rad!