Služba za strateško planiranje, razvoj i projekte

Projekt znanstvene infrastrukture Instituta za kompleksne sustave Hrvatskog katoličkog sveučilišta podrazumijeva izradu projektno-tehničke dokumentacije i studije izvedivosti za provedbu infrastrukturnih radova na zgradi br.3 kampusa Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Interdisciplinarni laboratoriji u zgradi br.3 djelovat će u sklopu novoosnovanog Instituta za kompleksne sustave.

Provedbom organizacijske reforme omogućit će se optimalno iskorištavanje ljudskih kapaciteta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, okrupnjavanje istraživačkog potencijala te stvaranje nove znanstvene, društvene i ekonomske vrijednosti, koja će omogućiti Sveučilištu dosizanje svojih punih strateških potencijala.

Naziv projekta: Projekt znanstvene infrastrukture Instituta za kompleksne sustave Hrvatskog katoličkog sveučilišta
Naziv poziva: Priprema IRI infrastrukturnih projekata; KK.01.1.1.09
Ukupna vrijednost projekta: 1.103.390,94 kn
Početak izvedbe projekta: srpanj 2020.
Kraj izvedbe projekta: ožujak 2022.
Izvor financiranja: Europski fond za regionalni razvoj
Voditelj projekta: Renato Vrebac, renato.vrebac@unicath,hr

Sadržaj ove mrežne stranice isključiva je odgovornost Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

08.03.2021

Objavljen natječaj za nabavu usluge izrade projektne dokumentacije za rekonstrukciju zgrade br.3

Hrvatsko katoličko sveučilište u sklopu projektnih aktivnosti provodi nabavu usluge izrade projektne dokumentacije za rekonstrukciju zgrade koja je u derutnom stanju te zahtjeva građevinske zahvate. U obnovljenoj zgradi planiran je smještaj Instituta za kompleksne sustave koji će se sastojati od dva istraživačka laboratorija te prostorija za istraživače i održavanje seminara.

Natječaj je otvoren do 24. ožujka 2021. godine, a detaljne informacije i natječajna dokumentacija nalaze se ovdje.

Partneri:
Služba za strateško planiranje, razvoj i projekte

Ured obavlja poslove prijave znanstvenih i stručnih projekata na interne natječaje koje objavljuje Sveučilište, kao i na ostale javne i druge natječaje.

Također obavlja poslove izrade projektne dokumentacije za dobivanje sredstava iz fondova Europske unije, te sve potrebne poslove u svrhu povećanja realizacije projekata i što uspješnijeg sudjelovanja Sveučilišta u korištenju fondova Europske unije.

Ured pruža potporu nastavnicima i suradnicima prilikom prijavljivanja, vođenja, realizacije te završavanja projekata i međunarodnih projekata.

Tel: +385 (0) 1 3706 662
e-mail: uredzaprojekte@unicath.hr