Natječaji - projekti Hrvatskog katoličkog sveučlišta

OTP banka raspisala Javni natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini

OTP banka Hrvatska dioničko društvo, u sklopu svog donacijskog programa „Zeleno svjetlo za…“ raspisuje Javni natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini.

Pravo sudjelovanja na natječaju za dodjelu donacija OTP banke imaju registrirane udruge, klubovi i ustanove sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Prijavljeni projekti moraju se odnositi na aktivnosti koje se provode u 2019. godini.

Natječaj je otvoren u razdoblju od 25. travnja 2019. godine do 16. svibnja 2019. godine.

GLAVNI KRITERIJI ZA DODJELU DONACIJA PO KATEGORIJAMA

1. Mladi, obrazovanje i znanost
Izvrsnost – natprosječan uspjeh u školi/na fakultetu, osvojene nagrade, objavljeni radovi
Inovativnost – projekti koji na inovativan način pomažu razvoju djece i mladih te razvoju
znanosti

2. Očuvanje kulturne, povijesne i tradicijske baštine te očuvanje okoliša
Originalnost i kvaliteta projekta
Doprinos očuvanju kulturne, povijesne i tradicijske baštine kraja kao i brizi za okoliš

3. Humanitarni projekti (zdravstvo, socijalna skrb, ljudska prava)
Značenje projekta za pomoć određenoj skupini u društvu
Podizanje razine svijesti šire javnosti o poteškoćama s kojima se susreću tražitelji sredstava

4. Sport
Rezultati primjereni veličini i mogućnostima kluba/pojedinca; osvojene nagrade
Doprinos promicanju kulture sporta i zdravog življenja među djecom i mladima

DODATNI KRITERIJI:

Opći doprinos društvu i lokalnoj zajednici.
Održivo upravljanje financijama.
Kreativnost i ozbiljnost dostavljenih planova.
Dosadašnja uspješnost projekata.

Odobrena donacijska sredstva za pojedini prijavljeni projekt mogu iznositi najviše 30.000 kuna.

Prijava na natječaj se vrši popunjavanjem online prijavnice. Svi zainteresirani imaju pravo natjecati se samo s jednim projektom.

Više o natječaju možete pogledati OVDJE.