Natječaji - projekti Hrvatskog katoličkog sveučlišta

Natječaj za prijavu zajedničkih projekata znanstveno-tehničke suradnje između Hrvatske i Austrije za 2018. – 2019.

Na natječaj se mogu javiti, kao voditelji projekta s hrvatske strane, visokoškolski nastavnici izabrani u znanstveno-nastavno zvanje (najmanje docenta) te znanstvenici izabrani u znanstveno zvanje (najmanje suradnika), stalno zaposleni na hrvatskim visokim učilištima i znanstvenoistraživačkim institutima.

Prijedlozi projekata koji uključuju poslijediplomske/doktorske studente, mlade znanstvenike i znanstvenice, posebno će biti uzeti u obzir.
Prijedlozi projekata koji predstavljaju nastavak suradnje s istim partnerima neće biti uzeti u obzir ako su već dobili potpore u sklopu ovoga programa.
Preduvjet za prijavu je definiran znanstvenoistraživački projekt na kojemu namjeravaju surađivati znanstvenici obiju zemalja.
Temeljno financiranje projekta mora biti osigurano.
Sve prijave moraju biti podnesene objema stranama: hrvatski voditelj projekta prijavu podnosi Ministarstvu znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, austrijski voditelj projekta prijavu podnosi Austrijskoj agenciji za međunarodnu suradnju u području obrazovanja i istraživanja.
Moguće je prijaviti projekte iz svih znanstvenih područja bez ograničenja.
Trajanje projekata: dvije godine (1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2019.)
Rok za podnošenje prijava: 19. svibnja 2017. godine

Više na stranicama Ministarstva.

Izvor: MZO