Projekti Hrvatskog katoličkog sveučilišta

Cilj ovog projekta je konstruirati test apstraktnog mišljenja koji bi se primjenjivao u sklopu dodatnih provjera pri upisu na studij psihologije na Hrvatskom katoličkom sveučilištu, kako bi se smanjila vjerojatnost da se određeni broj pristupnika s testom već ranije susreo. Između konstruiranja prve i druge verzije testa apstraktnog mišljenja, provodi se pilot istraživanje primjene testa u svrhu provjere psihometrijskih svojstava zadataka i testa.

Osnovni podaci:

• Naziv projekta: Izrada testa apstraktnog mišljenja za potrebe dodatnih provjera pri upisu studenata na Hrvatsko katoličko sveučilište (TAM-HKS-1)
  • Naziv poziva: Natječaj za znanstvene projekte Hrvatskog katoličkog sveučilišta u 2013. godini
  • Voditelj projekta: Doc. dr. sc. Marija Šakić Velić
  • Ukupna vrijednost projekta: 10.000,00 kn