dia_maria_auxiliadora_2

Iako vrijeme brzo prolazi, nalazimo se u svibnju, mjesecu kada na poseban način častimo Djevicu i Kraljicu Mariju, a u subotu, 24. svibnja 2014. Crkva slavi Mariju Pomoćnicu. U vremenu završetka akademske godine koji za sve članove naše Sveučilišne zajednice predstavlja velike izazove, kao i vremenu velike duhovne i materijalne krize hrvatskog naroda, potrebna je svaka  pomoć. Tu nam pomoć pruža i Marija Pomoćnica!

O Mariji Pomoćnici – kako je pomagala i kako pomaže ljudima, svjedočit će nam s. Valentina Baričević, časna sestra Družbe sestara Kćeri Marije Pomoćnice, u četvrtak 22. svibnja 2014. u 12h u Sveučilišnoj kapeli.

Pozivamo vas: dođite na ovaj susret i molitvu i zamolimo pomoć za nas i naš narod!