Obavještavaju se pristupnici natječaju za upis na preddiplomske sveučilišne studije komunikologije, povijesti, psihologije, sociologije i sestrinstva (natječaj za upis u akademsku godinu 2016./2017.) da, ukoliko su troškove dodatnih provjera uplatili izvan roka, dostavili dokaz o uplati troškova dodatnih provjera izvan roka ili propustili dostaviti dokaz o uplati troška dodatnih provjera mogu uložiti zahtjev za povrat sredstava uplaćenih za pristupanje dodatnim provjerama.

Zahtjev za povrat sredstava možete preuzeti na ovom linku

Popunjeni zahtjev možete dostaviti u Studentsku službu Hrvatskog katoličkog sveučilišta osobno, poštom ili kao scan na e-mail adresu: studentska.sluzba@unicath.hr

Nakon zaprimanja zahtjeva, sredstva će pristupniku, na broj bankovnog računa naveden u obrascu, biti doznačena u najkraćem roku.