Obilježavajući Svjetski dan bolesnika 11. veljače studenti Odjela za sestrinstvo u pratnji nastavnice Vesne Mijoč, mag. med. techn., posjetili su Dom za starije i nemoćne Kuća sv. Franje, u Odri. Dobrodošlicu su poželjeli ravnatelj gospodin Dario Čovčić i glavna sestra Ankica Akrap, uz obilazak kapelice, doma i druženju s korisnicima prenosimo pozdrave svim studentima i djelatnicima HKS-a.

“Neka mi Gospodin podari smirenost da prihvatim stvari koje ne mogu promijeniti, hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti i mudrost da ih razlikujem.”

“Čovjek koji bi isključio bilo koje Božje biće iz okrilja samilosti i suosjećanja, isto bi se tako ponio i prema drugom čovjeku.” (Sv. Franjo Asiški)