U petak 28. travnja 2017. godine Hrvatsko katoličko sveučilište posjetili su studenti i profesori Katoličkog sveučilišta Peter Pazmany iz Budimpešte. Tijekom posjeta Uprava Hrvatskog katoličkog sveučilišta održala je niz sastanaka s profesorima te je potpisan ugovor prošireni ugovor o suradnji između Katoličkog sveučilišta Peter Pazmany i HKS-a. Ugovor su potpisali prof. dr. sc. Željko Tanjić, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta i György Fodor prorektor, dekan i pročelnik biblijskog Odjela Katoličkog sveučilišta Petera Pazmany.

IMG_4706

Studenti i profesori iz Mađarske Hrvatsku su posjetili obilježavajući time proslavu godine Svetog Ladislava. Na svom putu, osim HKS-a, razgledat će Zagreb te Mariju Bistricu, Lepoglavu i Varaždin.