U petak 29. ožujka 2019. godine Hrvatsko katoličko sveučilište posjetila je skupina studenata Katoličkog Sveučilišta Eichstätt-Ingolstadt, Njemačka.

Prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić predstavio je Hrvatsko katoličko sveučilište.

Posjet studenata podržala je i Udruga 100%-tnih hrvatskih ratnih vojnih invalida I. skupine čiji je predsjednik gospodin Đuro Glogoški izrazio osobitu zahvalnost studentima koji su za svoj posjet izabrali Zagreb i Hrvatsko katoličko sveučilište.
Nakon pozdravnih govora, studentima je doc. dr. sc. Tado Jurić s Odjela za povijest HKS-a prezentirao hrvatski politički sustav.
Svoj posjet studenti su nastavili obilaskom Kampusa te su im uručeni prigodni pokloni kao znak sjećanja na HKS.